Author Archives: Piotr Radtke

Rusza Nowy Sezon Ligi Skata Ziemi Puckiej

21 października 2017 o godzinie 16:00 w Strzelnie rozegrany zostanie pierwszy turniej LSZP sezonu 2017/2018. W obecnym sezonie planujemy rozegranie 12 turniejów w okresie październik 2017 – kwiecień 2018. Regulamin na obecny sezon pozostaje bez zmian – zakładka „REGULAMINY”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków jednej z najpopularniejszych gier karcianych na Kaszubach.

Skat na plaży 2017 – wyniki

SKAT NA PLAŻY
Puck, 6 sierpień 2017 r.
M-sc Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
1. Stodolny Piotr Strzelno 2686
2. Szreder Jerzy Wejherowo 2300
3. Dominik Władysław Mrzezino 2095
4. Kohnke Henryk Gnieżdżewo 2019
5. Grapp Kazimierz Puck 1989
6. Radtke Piotr Werblinia 1968
7. Brzozowski Marek Mechowo 1951
8. Miiller Władysław Puck 1946
9. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1933
10. Matysiak Marian Gdynia 1897
11. Paszylk Marian Władysławowo 1888
12. Joachimiak Marek Puck 1827
13. Rambiert Florian Strzelno 1806
14. Gafka Andrzej Puck 1787
15. Brzozowski Adam Mechowo 1726
16. Rohda Zygmunt Puck 1653
17. Myszewski Henryk Puck 1649
18. Kreft Paweł Reda 1566
19. Formela Alojzy Zbychowo 1562
20. Skrzypaczak Brygida Wejherowo 1528
21. Ludwik Jacek Rumia 1449
22. Stefański Stanisław Gdynia 1418
23. Bryła Mieczysław Wejherowo 1345
24. Dorsz Józef Mrzezino 1336
25. Rohda Zygmunt II Puck 1276
26. Kwidziński Kazimierz Werblinia 1259
27. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1246
28. Wejer Henryk Puck 1216
29. Tarnowski Kazimierz Strzelno 1160
30. Zduńczyk Waldemar Gdynia 1147
31. Śliwicki Stanisław Bolszewo 1143
32. Rohde Zbigniew Puck 1136
33. Radtke Henryk Werblinia 1091
34. Miiller Maria Puck 1048
35. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1000
36. Muża Jan Chałupy 987
37. Białk Józef Strzelno 940
38. Rathenow Gerard Połchowo 915
39. Karsznia Henryk Puck 678
40. Styn Marek Puck 592
41. Miślisz Józef Władysławowo 556
42. Pawlicki Andrzej Rumia -56

Skat na plaży 2017

Zakończenie sezonu 2016/2017


Dnia 29 kwietnia 2017 roku w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbyło się uroczyste zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej w sezonie 2016/2017. Po symbolicznym turnieju i poczęstunku, odbyło się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom oraz drużynom. Upominki oraz puchary wręczali zastępca Wójta Gminy Puck Pan Jerzy Tkaczyk oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puck Pan Józef Białk.

12 TURNIEJ LIGI SKATA ZIEMI PUCKIEJ

Dodano klasyfikacje dwunastego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Andrzeja Gafka (Zatoka Puck), drugi był Władysław Szreder (ZKP Wejherowo), a trzeci Piotr Stodolny (Sokół Strzelno). Drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezino.

Zakończenie sezonu odbędzie się dnia 29 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 16.00 w sali WDK w Mechowie.

Serdecznie zapraszamy !

11 TURNIEJ LIGI SKATA ZIEMI PUCKIEJ

Dodano klasyfikacje jednastego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Przemka Leznera (Sokół Strzelno), drugi był Zygmunt Rohda (MOKSiR Puck), a trzeci Kazimierz Grapp (ind. – Puck). Drużynowo zwyciężyła drużyna OSP Jastrzębia Góra.

Ostatni turniej sezonu zostanie rozegrany dnia 1 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 16.00 w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Turniej będzie rozgrywany systemem PLAY-OFF !

Serdecznie zapraszamy !

10 TURNIEJ LIGI SKATA ZIEMI PUCKIEJ

Dodano klasyfikacje dziesiątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Adama Barana (MOKSiR Puck), drugi był Stefan Szczypior (Mrzezino), a trzeci Daniel Nadolski (Zelistrzewo). Drużynowo zwyciężyła drużyna MOKSiR Puck.

Kolejny jednasty turniej zostanie rozegrany dnia 18 marca 2017 r. (sobota) o godz. 16.00 w sali przy stadionie w Pucku.

Turniej będzie rozgrywany systemem PLAY-OFF !

Serdecznie zapraszamy !

9 TURNIEJ LIGI SKATA ZIEMI PUCKIEJ

Dodano klasyfikacje dziewiątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Piotra Stodolnego (Sokół Strzelno), drugi był Marek Radtke (Kłos Werblinia), a trzeci Zygmunt Rohda (MOKSiR Puck). Drużynowo zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia.

Kolejny dziesiąty turniej zostanie rozegrany dnia 5 marca 2017 r. (niedziela) o godz. 15.00 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

8 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje ósmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Floriana Rambierta (Sokół Strzelno), drugi był Wacław Dettlaff (OSP Jastrzębia Góra), a trzeci Stefan Wittstock (Władysławowo). Drużynowo zwyciężyła drużyna Sokoła Strzelno.

Kolejny dziewiąty turniej zostanie rozegrany dnia 18 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 15.00 w sali przy stadionie w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

7 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje siódmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Henryka Kohnke (Władysławowo), drugi był Kazimierz Grapp (ind. – Puck), a trzeci Stodolny Piotr (Sokół Strzelno). Drużynowo zwyciężyła drużyna Władysławowa.

Kolejny ósmy turniej zostanie rozegrany dnia 4 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 15.00 w sali MOKSiR (lustrzanej) w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

6 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje szóstego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Stefana Szczypiora (Mrzezino), drugi był Daniel Nadolski (Żelistrzewo), a trzeci Pawlicki Andrzej (Władysławowo). Drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina.

Kolejny siódmy turniej zostanie rozegrany dnia 22 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 15.00 w sali przy stadionie w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

Wesołych Świąt !

5 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje piątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Jana Muża (MOKSiR Puck), drugi był Zbigniew Rohde (Zatoka Puck), a trzeci Zdzisław Bekisz (Darzlubie). Drużynowo zwyciężyła drugi raz z kolei drużyna Zatoki Puck.

Kolejny szósty turniej zostanie rozegrany dnia 8 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 15.00 w sali OSP w Starzynie.

Serdecznie zapraszamy !

4 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje czwartego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Andrzeja Gafka (Zatoka Puck), a drużynowo zwyciężyła drużyna Zatoki Puck.

Kolejny piąty turniej zostanie rozegrany dnia 11 grudnia 2016 r. (niedziela) o godz. 16.00 w sali WDK w Mechowie.

Serdecznie zapraszamy !

3 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje trzeciego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Władysława Miillera (LZS Kaszubia Starzyno), a drużynowo zwyciężyła drużyna MOKSiR Puck.

UWAGA ZMIANA !!!

miejsce_puck

Kolejny czwarty turniej zostanie rozegrany dnia 26 listopada 2016 r. (sobota) o godz. 15.00 w sali budynku przy Stadionie MOKSiR Puck.

Serdecznie zapraszamy !

2 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje drugiego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Władysława Szredera (ZKP Wejherowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Żelistrzewa.

Kolejny trzeci turniej zostanie rozegrany dnia 11 listopada 2016 r. (piątek) o godz. 15.00 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

1 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej


Dodano klasyfikacje pierwszego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Waldemara Zduńczyka (Dragon Gdynia), a drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina.

Kolejny drugi turniej zostanie rozegrany dnia 22 października 2016 r. (sobota) o godz. 17.00 w sali OSP w Mrzezinie.

Serdecznie zapraszamy !

Inauguracja sezonu 2016/2017

Dodano TERMINARZ nowego sezonu 2016/2017 Ligi Skata Ziemi Puckiej.

Pierwszy turniej zostanie rozegrany dnia 8 października 2016 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Strzelnie.

Kaszubski Skat na plaży 2016

DSC_0097

L.p Zawodnik Miejscowość Punkty
1. Szczypior Stefan Mrzezino 2167
2. Grapp Kazimierz Puck 2167
3. Rohda Zygmunt Puck 2117
4. Zduńczyk Waldemar Gdynia 2104
5. Ludwik Jacek Rumia 2094
6. Bryła Mieczysław Wejherowo 1990
7. Rathenow Gerard Połchowo 1826
8. Kwidzński Kazimierz Werblinia 1784
9. Pawlicki Andrzej Rumia 1782
10. Muża Jan Chałupy 1751
11. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1688
12. Semmerling Bogdan Darzlubie 1611
13. Paszylk Marian Władysławowo 1611
14. Gafka Andrzej Puck 1546
15. Szreder Jerzy Wejherowo 1525
16. Dominik Władysław Żelistrzewo 1513
17. Stodolny Piotr Strzelno 1486
18. Rambiert Florian Strzelno 1357
19. Miiller Maria Puck 1354
20. Rohda Zygmunt II Puck 1328
21. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1308
22. Wejer Henryk Puck 1255
23. Kohnke Henryk Gnieżdżewo 1223
24. Szreder Władysław Wejherowo 1218
25. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1214
26. Stefański Stanisław Gdynia 1082
27. Karsznia Henryk Puck 1074
28. Tarnowski Kazimierz Strzelno 1041
29. Balewski Mieczysław Gdynia 1021
30. Kreft Paweł Rekowo 997
31. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 871
32. Białk Józef Strzelno 829
33. Myszewski Henryk Puck 816
34. Matysiak Marian Gdynia 730
35. Bałachowski Wacław Żelistrzewo 434
36. Rohde Zbigniew Puck 395

PUCHAR KASZUB 2016

Kolega Alojzy Formela zwycięzca tegorocznego sezonu zaprasza wszystkich miłośników skata kaszubskiego na coroczny turniej o nazwie „Puchar Kaszub 2016”.

Zostanie on rozegrany dnia 3 maja 2016 r. o godz 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Zbychowie. Plan turnieju zakłada rozegranie dwóch rund, po 51 rozdań przy stolikach 3 osobowych (ewentualnie 2 stoliki 4 osobowe). System gry według przepisów Skata Kaszubskiego (patrolki, ramsze, rewolucja itp.). Szczegóły rozgrywek zostaną przedstawione na miejscu w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Skata Kaszubskiego !

Zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016

Dnia 9 kwietnia 2016 roku w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbyło się uroczyste zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej w sezonie 2015/2016. Po symbolicznym turnieju i poczęstunku, odbyło się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom oraz drużynom. Upominki oraz puchary wręczali Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk, oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puck Pan Józef Białk.

Poniższe zdjęcie przedstawiają najlepszych zawodników sezonu (od lewej: Marek Radtke – 2 miejsce, Stanisław Bresiński – 4 miejsce, Zdzisław Bekisz – 5 miejsce, Henryk Kohnke – 3 miejsce, Formela Alojzy – zwycięzca Ligi, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puck Józef Białk oraz Wójt Gminy Puck Taduesz Puszkarczuk.

TUTAJ cała galeria z zakończenia.

Na kolejny sezon zapraszamy jesienią 2016 roku. Wszystkich chętnych już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

12 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje dwunastego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Kazimierza Tarnowskiego (LZS Sokół Strzelno), a drużynowo zwyciężyła drużyna Sokoła Strzelno

Podsumowanie Ligi Skata Ziemi Puckiej oraz wręczenie nagród najlepszym zawodnikom na sezon 2015/2016 odbędzie się dnia 9 kwietnia 2016 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Mechowie.

Serdecznie zapraszamy !

Wesołych Świąt !

wesolego_alleluja

11 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje jednastego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Kazimierza Kwidzińskiego (Kłos Werblinia), a drużynowo zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia w składzie: Marek i Henryk Radtke, Kazimierz Kwidziński, Marcin Piontke.

Ostatni turniej odbędzie się dnia 29 marca 2016 roku (wtorek) o godzinie 17.00 w sali Portu Rybackiego w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

10 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje dziesiątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Stanisława Stefańskiego (Dragon Gdynia), a drużynowo zwyciężyła drużyna Dragona Gdynia.

Kolejny przedostatni turniej odbędzie się dnia 12 marca 2016 roku (sobota) o godzinie 17.30 w sali OSP w Starzynie.

Serdecznie zapraszamy !

9 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje dziewiątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Mieczysława Bryła (ZKP Wejherowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina.

Kolejny dziesiąty turniej będzie II Memoriałem im. Huberta Otrombke i odbędzie się dnia 27 lutego 2016 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

8 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje ósmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Adama Baran (MOKSiR Puck), a drużynowo zwyciężyła drużyna Zatoki Puck.

Kolejny ósmy turniej odbędzie się dnia 13 lutego 2016 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali MOKSiR w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

7 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje siódmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Marka Styn (MOKSiR Puck), a drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina w składzie: Stefan Szczypior, Alojzy Formella, Józef Dorsz i Władysław Dominik.

Kolejny ósmy turniej odbędzie się dnia 31 stycznia 2016 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy !

6 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje szóstego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Romana Myślisza (Darzlubie), a drużynowo zwyciężyła drużyna Darzlubia w składzie: Zdzisław Bekisz, Roman Myślisz, Bogdan Semmerling i Jan Głowienke.

Kolejny siódmy turniej odbędzie się dnia 17 stycznia 2016 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Mrzezinie.

Serdecznie zapraszamy !

Życzenia Świąteczne

zyczenia

Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016.

życzą Organizatorzy Ligi Skata Ziemi Puckiej

5 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

DSC01539

Dodano klasyfikacje piątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Marcina Piontke (Kłos Werblinia), a drużynowo zwyciężyła drużyna LZS Sokół Strzelno.

Sołtys wsi Pan Alfons Zelewski ufundował puchary dla najlepszego zawodnika turnieju oraz najlepszego mieszkańca Darzlubia którym został kolega Bogdan Semmerling (Darzlubie).

Kolejny szósty turniej odbędzie się dnia 6 stycznia 2016 roku (środa) o godzinie 14.00 w w Pocie Rybackim w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

4 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje czwartego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Mieczysława Bryła (ZKP Wejherowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia w składzie: Marek Radtke, Henryk Radtke, Kazimierz Kwidziński i Marcin Piontke.

Kolejny piąty turniej odbędzie się dnia 12 grudnia 2015 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali WDK w Darzlubiu.

Serdecznie zapraszamy !

3 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje trzeciego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się ponownym zwycięstwem Henryka Kohnke (Władysławowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Brzozaki Mechowo.

Kolejny czwarty turniej odbędzie się dnia 29 listopada 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy !

2 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje drugiego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem Henryka Kohnke (Władysławowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna LZS Sokół Strzelno.

Kolejny trzeci turniej odbędzie się dnia 11 listopada 2015 roku (środa) o godzinie 15.00 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

1 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje pierwszego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem Marka Radtke (Kłos Werblinia), a drużynowo zwyciężyła drużyna Darzlubia.

Kolejny drugi turniej odbędzie się dnia 17 października 2015 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Mechowie.

Serdecznie zapraszamy !

Inauguracja sezonu 2015/2016

Pierwszy turniej zostanie rozegrany dnia 3 października 2015 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Strzelnie.

Skat na plaży 2015

Dnia 8 sierpnia 2015 roku na zielonej plaży w Pucku odbył się turniej Skata Kaszubskiego.
Patronat nad turniejem objęła Burmistrz Miasta Pucka Hanna Pruchniewska.

Krótki filmik z turniej oraz wręczenia nagród:

Poniżej klasyfikacja z turnieju:

M-sc Nazwisko i Imię Miejscowość Punkty
1. Styn Marek Puck 1958
2. Baran Adam Puck 1807
3. Kohnke Henryk Gnieżdżewo 1771
4. Rohde Zbigniew Puck 1738
5. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1611
6. Rohda Zygmunt Puck 1596
7. Miiller Władysław Puck 1499
8. Radtke Piotr Werblinia 1480
9. Brzozowski Andrzej Mechowo 1386
10. Spojda Czesław Puck 1248
11. Zduńczyk Waldemar Gdynia 1197
12. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1192
13. Brzozowski Adam Mechowo 1180
14. Bałachowski Wacław Żelistrzewo 1139
15. Jacek Ludwik Rumia 1126
16. Radtke Henryk Werblinia 1114
17. Karsznia Henryk Puck 1084
18. Balewski Mieczysław Gdynia 1075
19. Bekisz  Kazimierz Lipusz 1006
20. Myszewski Henryk Puck 994
21. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 990
22. Muża Jan Chałupy 972
23. Miiller Maria Puck 961
24. Radtke Marek Werblinia 914
25. Brzozowski Marek Mechowo 853
26. Matysiak Marian Gdynia 811
27. Wejer Henryk Puck 700
28. Grapp Kazimierz Puck 646
29. Kwidzński Kazimierz Werblinia 398
30. Pawlicki Andrzej Rumia 384
31. Gafka Andrzej Puck 256
32. Stefański Stanisław Gdynia 220

Trzeciomajowe rozgrywki karciane w Zbychowie

3 maja to data, która w Gminie Wejherowo od lat kojarzona jest tylko z jednym wydarzeniem. To właśnie tego dnia Zbychowo, a w nim zwłaszcza radny Alojzy Formella goszczą najlepszych zawodników skata sportowego z całego województwa pomorskiego. Przez kilka godzin 40 zawodników rozgrywa kolejne rundy, by ostatecznie wyłonić niekwestionowanego mistrza tej karcianej sztuki. W tym roku okazał się nim Wiesław Sikora z gminy Szemud. Drugie Miejsce zajął Zdzisław Bekisz, a trzecie Henryk Kohnke. Osobno nagrodzone zostały również dzielnie walczące Panie. Wśród nich najwięcej punktów zdobyła Brygida Skrzypczak.
Zgodnie z wieloletnią tradycją zbychowskiego turnieju nagrody, a w tym ufundowane przez siebie puchary, wręczali w nim Poseł na Sejm Jerzy Budnik oraz Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło.

SONY DSC

Galeria zdjęć TUTAJ

Szczegółowa klasyfikacja TUTAJ

Zakończenie sezonu 2014/2015

Dnia 18 kwietnia 2015 roku w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbyło się uroczyste zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej w sezonie 2014/2015. Po symbolicznym turnieju i poczęstunku, odbyło się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom oraz drużynom. Upominki oraz puchary wręczali Zastępca Wójta Gminy Puck Pan Jerzy Tkaczyk, oraz Radny Gminy Puck Pan Józef Białk.

Poniższe zdjęcie przedstawiają najlepszych zawodników sezonu (od lewej: Radny Gminy Puck Józef Białk, Władysław Dominik – 1 miejsce, Zdzisław Bekisz – 3 miejsce, Stefan Szczypior – 2 miejsce, Zastępca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk, z tyłu: Stencel Alojzy – współorganizator Ligi) oraz pierwszą drużynę w klasyfikacji generalnej (Mrzezino – w składzie od lewej: Dorsz Józef, Formela Alojzy, Szczypior Stefan oraz Dominik Władysław).

TUTAJ cała galeria z zakończenia.

DSC09796

DSC09810

1 2