KLASYFIKACJA GENERALNA

Liga Skata Ziemi Puckiej 2017/2018 – zestawienie wyników (*xlsx)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
SEZONU 2017/2018
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Ilość gier DP – wszystkie MP – wszystkie DP – najgorszy 1 MP – najgorszy 1 DP – najgorszy 2 MP – najgorszy 2 Duże Punkty Punkty stolikowe
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 12 1848 24336 106 1682 102 1529 1640 22654
2. Radtke Piotr Kłos Werblinia 12 1710 22764 91 1451 78 1286 1541 21313
3. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 12 1622 21420 76 1214 69 1196 1477 20206
4. Nadolski Daniel Żelistrzewo 12 1623 21646 88 1384 83 1331 1452 20262
5. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 12 1568 20851 78 1261 40 677 1450 19590
6. Formela Alojzy Mrzezino 12 1556 20807 81 1204 75 1259 1400 19603
7. Styn Marek MOKSiR Puck 12 1469 19823 49 894 45 804 1375 18929
8. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 12 1482 20150 73 1207 56 941 1353 18943
9. Kohnke Henryk Władysławowo 12 1516 20657 92 1336 82 1305 1342 19321
10. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 12 1499 20473 94 1472 66 1064 1339 19001
11. Baran Adam MOKSiR Puck 12 1389 18803 30 648 27 214 1332 18155
12. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 10 1295 17438         1295 17438
13. Rambiert Florian Sokół Strzelno 11 1302 18053 44 828     1258 17225
14. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 12 1346 18980 71 1200 45 829 1230 17780
15. Semmerling Bogdan Darzlubie 12 1313 18146 44 735 40 790 1229 17411
16. Bekisz Zdzisław Darzlubie 12 1345 18987 70 1126 66 1112 1209 17861
17. Paszylk Marian Władysławowo 12 1233 17451 35 704 28 470 1170 16747
18. Dorsz Józef Mrzezino 11 1202 16690 32 544     1170 16146
19. Radtke Marek Kłos Werblinia 12 1225 17456 42 778 41 722 1142 16678
20. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 11 1178 16760 37 745     1141 16015
21. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 10 1140 15645         1140 15645
22. Pawlicki Andrzej Władysławowo 10 1124 15523         1124 15523
23. Jacek Ludwik LZS Łebcz 12 1211 17431 53 893 47 893 1111 16538
24. Rathenow Gerard Żelistrzewo 11 1152 16771 50 936     1102 15835
25. Gafka Andrzej Zatoka Puck 12 1238 18371 75 1249 66 1150 1097 17122
26. Dominik Władysław Mrzezino 12 1187 17545 53 983 53 983 1081 16562
27. Kos Józef LZS Łebcz 10 1077 14950         1077 14950
28. Myszewski Henryk Zatoka Puck 11 1127 16337 67 1148     1060 15189
29. Szczypior Stefan Mrzezino 11 1087 15788 39 767     1048 15021
30. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 11 1102 15915 54 996     1048 14919
31. Wejer Henryk Zatoka Puck 12 1134 16247 54 908 34 535 1046 15339
32. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 10 1042 14274         1042 14274
33. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 11 1062 15622 37 686     1025 14936
34. Radtke Henryk Kłos Werblinia 12 1078 16042 43 682 35 522 1000 15360
35. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 11 1024 15060 29 423     995 14637
36. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 12 1068 15468 37 571 37 571 994 14897
37. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 12 1078 15993 54 953 42 748 982 15040
38. Wittstock Stefan Władysławowo 12 1038 15261 38 683 32 498 968 14578
39. Matysiak Marian Dragon Gdynia 12 1037 14887 43 673 29 -123 965 14214
40. Muża Jan MOKSiR Puck 12 1065 16128 54 866 52 864 959 15262
41. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 8 918 12745         918 12745
42. Białk Józef LZS Łebcz 11 941 14593 35 578     906 14015
43. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 12 987 15164 45 785 37 617 905 14379
44. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 12 975 14893 46 722 39 767 890 14171
45. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 12 934 13529 35 716 28 36 871 12813
46. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 9 866 12694         866 12694
47. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 11 891 13354 29 145     862 13209
48. Derc Jan LZS Łebcz 12 883 12758 30 274 28 402 825 12484
49. Głowienka Jan Darzlubie 9 810 12193         810 12193
50. Myślisz Roman Darzlubie 10 802 11921         802 11921
51. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 8 800 11738         800 11738
52. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 12 884 13872 45 742 40 629 799 13130
53. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 8 771 11379         771 11379
54. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 8 730 10784         730 10784
55. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 7 723 10113         723 10113
56. Piontke Marcin Kłos II Werblinia 5 568 7829         568 7829
57. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 9 511 8312         511 8312
58. Klein Krystian Wilki II Starzyński Dwór  5 432 6576         432 6576
59. Jankowski Stanisław Wilki Starzyński Dwór 5 360 5174         360 5174
60. Tkaczyk Jerzy Kaszubia Starzyno 3 215 3575         215 3575
61. Lica Jan indywidualnie 2 184 2753         184 2753
62. Dąbrowski Sławomir indywidualnie 1 136 1747         136 1747
63. Rutha Ryszard Kaszubia Starzyno 1 45 864         45 864
64. Zaczek Ludwik indywidualnie 1 24 416         24 416
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SEZONU 2017/2018
Lp. Drużyna Duże
punkty
Punkty stolikowe
1. MOKSiR Puck 2015 62815
2. Mrzezino 1795 59557
3. Kłos Werblinia 1790 59862
4. Władysławowo 1760 59442
5. Żelistrzewo 1755 60241
6. Sokół Strzelno 1660 57691
7. ZKP Wejherowo 1585 56596
8. Zatoka Puck 1580 56805
9. Kłos II Werblinia 1530 53514
10. Dragon Gdynia 1500 55587
11. Darzlubie 1490 53793
12. LZS Łebcz 1355 51537
13. OSP Jastrzębia Góra 1255 49738
14. Kaszubia Starzyno 950 40463
15. Wilki Starzyński Dwór 870 34477
16. Wilki II Starzyński Dwór  205 6576