KLASYFIKACJA GENERALNA

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
PO 2 TURNIEJU
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Ilość gier Duże Punkty Punkty stolikowe
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2 374 4701
2. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 2 336 4121
3. Radtke Piotr Kłos Werblinia 2 314 3906
4. Paszylk Marian Władysławowo 2 309 3873
5. Nadolski Daniel Żelistrzewo 2 306 3889
6. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 2 292 3981
7. Głowienka Jan Darzlubie 2 276 3642
8. Formela Alojzy Mrzezino 2 268 3462
9. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 2 260 3364
10. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 2 256 3367
11. Gafka Andrzej Zatoka Puck 2 252 3484
12. Rathenow Gerard Żelistrzewo 2 251 3411
13. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 2 244 3374
14. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 2 244 3346
15. Baran Adam MOKSiR Puck 2 244 3284
16. Styn Marek MOKSiR Puck 2 244 3143
17. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 2 240 3272
18. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2 228 3181
19. Semmerling Bogdan Darzlubie 2 226 3088
20. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 2 223 3146
21. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 2 223 3040
22. Jacek Ludwik LZS Łebcz 2 220 3118
23. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 2 218 3095
24. Bekisz Zdzisław Darzlubie 2 210 2972
25. Dominik Władysław Mrzezino 2 208 2993
26. Kohnke Henryk Władysławowo 2 206 3026
27. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 2 202 2984
28. Szczypior Stefan Mrzezino 2 202 2801
29. Miller Maria Kaszubia Starzyno 2 193 2486
30. Lica Jan indywidualnie 2 184 2753
31. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 2 177 2685
32. Rambiert Florian Sokół Strzelno 2 177 2590
33. Radtke Marek Kłos Werblinia 2 175 2632
34. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 2 173 2664
35. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 2 167 2720
36. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 2 163 2393
37. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 2 162 2336
38. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 2 160 2560
39. Dorsz Józef Mrzezino 2 158 2501
40. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1 156 1978
41. Matysiak Marian Dragon Gdynia 2 153 1630
42. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1 144 1854
43. Muża Jan MOKSiR Puck 2 142 2176
44. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1 126 1772
45. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1 122 1537
46. Wittstock Stefan Władysławowo 2 114 1812
47. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 2 108 1736
48. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 2 108 1653
49. Wejer Henryk Zatoka Puck 2 105 1687
50. Kos Józef LZS Łebcz 2 91 1443
51. Derc Jan LZS Łebcz 2 89 1417
52. Białk Józef LZS Łebcz 1 87 1402
53. Radtke Henryk Kłos Werblinia 2 78 1204
54. Myślisz Roman Darzlubie 1 50 824
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
PO 2 TURNIEJU
Lp. Drużyna Duże
punkty
Punkty stolikowe
1. Żelistrzewo 335 10674
2. Darzlubie 335 9702
3. Sokół Strzelno 320 10583
4. Kłos II Werblinia 315 9158
5. ZKP Wejherowo 310 10146
6. Mrzezino 265 9644
7. MOKSiR Puck 265 9588
8. Władysławowo 265 9375
9. Kłos Werblinia 245 9074
10. Zatoka Puck 235 8828
11. Dragon Gdynia 230 8888
12. OSP Jastrzębia Góra 215 8432
13. LZS Łebcz 155 6647
14. Kaszubia Starzyno 145 5832