9 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje dziewiątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Mieczysława Bryła (ZKP Wejherowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina.

Kolejny dziesiąty turniej będzie II Memoriałem im. Huberta Otrombke i odbędzie się dnia 27 lutego 2016 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

8 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje ósmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Adama Baran (MOKSiR Puck), a drużynowo zwyciężyła drużyna Zatoki Puck.

Kolejny ósmy turniej odbędzie się dnia 13 lutego 2016 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali MOKSiR w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

7 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje siódmego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Marka Styn (MOKSiR Puck), a drużynowo zwyciężyła drużyna Mrzezina w składzie: Stefan Szczypior, Alojzy Formella, Józef Dorsz i Władysław Dominik.

Kolejny ósmy turniej odbędzie się dnia 31 stycznia 2016 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy !

6 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje szóstego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Romana Myślisza (Darzlubie), a drużynowo zwyciężyła drużyna Darzlubia w składzie: Zdzisław Bekisz, Roman Myślisz, Bogdan Semmerling i Jan Głowienke.

Kolejny siódmy turniej odbędzie się dnia 17 stycznia 2016 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Mrzezinie.

Serdecznie zapraszamy !

Życzenia Świąteczne

zyczenia

Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016.

życzą Organizatorzy Ligi Skata Ziemi Puckiej

5 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

DSC01539

Dodano klasyfikacje piątego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Marcina Piontke (Kłos Werblinia), a drużynowo zwyciężyła drużyna LZS Sokół Strzelno.

Sołtys wsi Pan Alfons Zelewski ufundował puchary dla najlepszego zawodnika turnieju oraz najlepszego mieszkańca Darzlubia którym został kolega Bogdan Semmerling (Darzlubie).

Kolejny szósty turniej odbędzie się dnia 6 stycznia 2016 roku (środa) o godzinie 14.00 w w Pocie Rybackim w Pucku.

Serdecznie zapraszamy !

4 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje czwartego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem kolegi Mieczysława Bryła (ZKP Wejherowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia w składzie: Marek Radtke, Henryk Radtke, Kazimierz Kwidziński i Marcin Piontke.

Kolejny piąty turniej odbędzie się dnia 12 grudnia 2015 roku (sobota) o godzinie 16.30 w sali WDK w Darzlubiu.

Serdecznie zapraszamy !

3 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje trzeciego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się ponownym zwycięstwem Henryka Kohnke (Władysławowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna Brzozaki Mechowo.

Kolejny czwarty turniej odbędzie się dnia 29 listopada 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy !

2 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje drugiego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem Henryka Kohnke (Władysławowo), a drużynowo zwyciężyła drużyna LZS Sokół Strzelno.

Kolejny trzeci turniej odbędzie się dnia 11 listopada 2015 roku (środa) o godzinie 15.00 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy !

1 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

Dodano klasyfikacje pierwszego Turnieju Ligi Skata Ziemi Puckiej

Turniej indywidualnie zakończył się zwycięstwem Marka Radtke (Kłos Werblinia), a drużynowo zwyciężyła drużyna Darzlubia.

Kolejny drugi turniej odbędzie się dnia 17 października 2015 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Mechowie.

Serdecznie zapraszamy !

Inauguracja sezonu 2015/2016

Pierwszy turniej zostanie rozegrany dnia 3 października 2015 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Strzelnie.

Skat na plaży 2015

Dnia 8 sierpnia 2015 roku na zielonej plaży w Pucku odbył się turniej Skata Kaszubskiego.
Patronat nad turniejem objęła Burmistrz Miasta Pucka Hanna Pruchniewska.

Krótki filmik z turniej oraz wręczenia nagród:

Poniżej klasyfikacja z turnieju:

M-sc Nazwisko i Imię Miejscowość Punkty
1. Styn Marek Puck 1958
2. Baran Adam Puck 1807
3. Kohnke Henryk Gnieżdżewo 1771
4. Rohde Zbigniew Puck 1738
5. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1611
6. Rohda Zygmunt Puck 1596
7. Miiller Władysław Puck 1499
8. Radtke Piotr Werblinia 1480
9. Brzozowski Andrzej Mechowo 1386
10. Spojda Czesław Puck 1248
11. Zduńczyk Waldemar Gdynia 1197
12. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1192
13. Brzozowski Adam Mechowo 1180
14. Bałachowski Wacław Żelistrzewo 1139
15. Jacek Ludwik Rumia 1126
16. Radtke Henryk Werblinia 1114
17. Karsznia Henryk Puck 1084
18. Balewski Mieczysław Gdynia 1075
19. Bekisz  Kazimierz Lipusz 1006
20. Myszewski Henryk Puck 994
21. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 990
22. Muża Jan Chałupy 972
23. Miiller Maria Puck 961
24. Radtke Marek Werblinia 914
25. Brzozowski Marek Mechowo 853
26. Matysiak Marian Gdynia 811
27. Wejer Henryk Puck 700
28. Grapp Kazimierz Puck 646
29. Kwidzński Kazimierz Werblinia 398
30. Pawlicki Andrzej Rumia 384
31. Gafka Andrzej Puck 256
32. Stefański Stanisław Gdynia 220

Trzeciomajowe rozgrywki karciane w Zbychowie

3 maja to data, która w Gminie Wejherowo od lat kojarzona jest tylko z jednym wydarzeniem. To właśnie tego dnia Zbychowo, a w nim zwłaszcza radny Alojzy Formella goszczą najlepszych zawodników skata sportowego z całego województwa pomorskiego. Przez kilka godzin 40 zawodników rozgrywa kolejne rundy, by ostatecznie wyłonić niekwestionowanego mistrza tej karcianej sztuki. W tym roku okazał się nim Wiesław Sikora z gminy Szemud. Drugie Miejsce zajął Zdzisław Bekisz, a trzecie Henryk Kohnke. Osobno nagrodzone zostały również dzielnie walczące Panie. Wśród nich najwięcej punktów zdobyła Brygida Skrzypczak.
Zgodnie z wieloletnią tradycją zbychowskiego turnieju nagrody, a w tym ufundowane przez siebie puchary, wręczali w nim Poseł na Sejm Jerzy Budnik oraz Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło.

SONY DSC

Galeria zdjęć TUTAJ

Szczegółowa klasyfikacja TUTAJ

Zakończenie sezonu 2014/2015

Dnia 18 kwietnia 2015 roku w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbyło się uroczyste zakończenie Ligi Skata Ziemi Puckiej w sezonie 2014/2015. Po symbolicznym turnieju i poczęstunku, odbyło się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom oraz drużynom. Upominki oraz puchary wręczali Zastępca Wójta Gminy Puck Pan Jerzy Tkaczyk, oraz Radny Gminy Puck Pan Józef Białk.

Poniższe zdjęcie przedstawiają najlepszych zawodników sezonu (od lewej: Radny Gminy Puck Józef Białk, Władysław Dominik – 1 miejsce, Zdzisław Bekisz – 3 miejsce, Stefan Szczypior – 2 miejsce, Zastępca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk, z tyłu: Stencel Alojzy – współorganizator Ligi) oraz pierwszą drużynę w klasyfikacji generalnej (Mrzezino – w składzie od lewej: Dorsz Józef, Formela Alojzy, Szczypior Stefan oraz Dominik Władysław).

TUTAJ cała galeria z zakończenia.

DSC09796

DSC09810

WESOŁEGO ALLELUJA !

wielkanoc[1]

Turniej zakończeniowy

Turniej zakończeniowy połączony z wręczaniem nagród odbędzie się dnia 18 kwietnia 2015 r. (sobota) o godz 17.00 w sali WDK w Mechowie.
Serdecznie zapraszamy.

10 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

10 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 28 marca 2015 roku (sobota) o godzinie 17.00 w sali WDK w Leśniewie.

Serdecznie zapraszamy.

9 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

9 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 22 marca 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali WDK w Leśniewie.

Serdecznie zapraszamy.

8 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

8 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 1 marca 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy.

7 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

7 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 15 lutego 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali OSP w Jastrzęboej Górze.

Serdecznie zapraszamy.

6 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

6 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 1 lutego 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali WDK w Leśniewie.

Serdecznie zapraszamy.

5 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

5 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 18 stycznia 2015 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w sali WDK w Darzlubiu.

Serdecznie zapraszamy.

Wesołych Świąt

choinka s[1].wd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczestnikom Ligi Skata Ziemi Puckiej.

Życzą organizatorzy

4 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

4 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 4 stycznia 2015 roku (niedziela) o godzinie 16.00 w sali WDK w Darzlubiu.

Serdecznie zapraszamy.

3 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

3 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 13 grudnia 2014 roku o godzinie 14.00 (sobota) w sali OSP w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszamy.

2 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

2 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 30 listopada 2014 roku (niedziela) o godzinie 14.00 w WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy.

1 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

1 Turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej odbędzie się dnia 11 listopada 2014 roku (niedziela) o godzinie 15.00 w WDK w Strzelnie.

Serdecznie zapraszamy.

1 2