TURNIEJ NR 1

TURNIEJ NR 1
STRZELNO, 21 PAŹDZIERNIK 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za miejsce Punkty za
wyniki
Suma
punktów
1. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 2696 120 90 210
2. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2578 115 86 201
3. Radtke Piotr Kłos Werblinia 2354 110 78 188
4. Paszylk Marian Władysławowo 2301 105 76 181
5. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 2132 100 68 168
6. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 2100 98 66 164
7. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1989 96 62 158
8. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1978 94 62 156
9. Baran Adam MOKSiR Puck 1970 92 62 154
10. Formela Alojzy Mrzezino 1960 90 62 152
11. Szczypior Stefan Mrzezino 1907 88 60 148
12. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1877 86 58 144
13. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1869 84 58 142
14. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1851 82 58 140
15. Dominik Władysław Mrzezino 1816 80 56 136
16. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1811 78 56 134
17. Głowienka Jan Darzlubie 1784 76 54 130
18. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1782 74 54 128
19. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1772 72 54 126
20. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1753 70 54 124
21. Radtke Marek Kłos Werblinia 1752 68 52 122
22. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1724 66 52 118
23. Kohnke Henryk Władysławowo 1690 64 50 114
24. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1666 62 50 112
25. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 1657 60 50 110
26. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1640 58 48 106
27. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1623 56 48 104
28. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 1590 54 46 100
29. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1568 52 46 98
30. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1542 50 44 94
31. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1460 49 42 91
32. Lica Jan indywidualnie 1409 48 40 88
33. Białk Józef LZS Łebcz 1402 47 40 87
34. Wittstock Stefan Władysławowo 1314 46 36 82
35. Dorsz Józef Mrzezino 1219 45 32 77
36. Semmerling Bogdan Darzlubie 1198 44 30 74
37. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1162 43 30 73
38. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1126 42 28 70
39. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1110 41 28 69
40. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1064 40 26 66
41. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1005 39 24 63
42. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 927 38 20 58
43. Styn Marek MOKSiR Puck 909 37 20 57
44. Muża Jan MOKSiR Puck 866 36 18 54
45. Kos Józef LZS Łebcz 784 35 14 49
46. Derc Jan LZS Łebcz 733 34 12 46
47. Radtke Henryk Kłos Werblinia 682 33 10 43
48. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 629 32 8 40
49. Miller Maria Kaszubia Starzyno 571 31 6 37
50. Wejer Henryk Zatoka Puck 535 30 4 34
51. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 425 29 2 31
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Kłos II Werblinia 6074 150 90 240
2. ZKP Wejherowo 5993 120 80 200
3. Władysławowo 5969 100 80 180
4. Mrzezino 5683 90 80 170
5. Sokół Strzelno 5434 80 70 150
6. Żelistrzewo 5429 75 70 145
7. Kłos Werblinia 4788 70 60 130
8. MOKSiR Puck 4730 65 60 125
9. Dragon Gdynia 4483 60 50 110
10. Darzlubie 4108 55 50 105
11. LZS Łebcz 3997 50 40 90
12. Zatoka Puck 3940 45 40 85
13. OSP Jastrzębia Góra 3757 40 40 80
14. Kaszubia Starzyno 2703 35 30 65