TURNIEJ NR 11

TURNIEJ NR 11
JASTRZĘBIA GÓRA, 17 MARZEC 2018 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Pawlicki Andrzej Władysławowo 2691 120 90 210
2. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 2382 115 78 193
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie 2366 110 78 188
4. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 2183 105 70 175
5. Dorsz Józef Mrzezino 2182 100 70 170
6. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 2154 98 70 168
7. Radtke Piotr Kłos Werblinia 2040 96 64 160
8. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1976 94 62 156
9. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1956 92 62 154
10. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1913 90 60 150
11. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1894 88 58 146
12. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1871 86 58 144
13. Dominik Władysław Mrzezino 1806 84 56 140
14. Kos Józef LZS Łebcz 1803 82 56 138
15. Paszylk Marian Władysławowo 1795 80 54 134
16. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1782 78 54 132
17. Styn Marek MOKSiR Puck 1716 76 52 128
18. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1693 74 50 124
19. Szczypior Stefan Mrzezino 1689 72 50 122
20. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1687 70 50 120
21. Kohnke Henryk Władysławowo 1599 68 46 114
22. Wittstock Stefan Władysławowo 1573 66 46 112
23. Wejer Henryk Zatoka Puck 1570 64 46 110
24. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1570 64 46 110
25. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1541 60 44 104
26. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 1529 58 44 102
27. Baran Adam MOKSiR Puck 1526 56 44 100
28. Formela Alojzy Mrzezino 1491 54 42 96
29. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1449 52 40 92
30. Radtke Marek Kłos Werblinia 1396 50 38 88
31. Białk Józef LZS Łebcz 1392 49 38 87
32. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1369 48 38 86
33. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1331 47 36 83
34. Klein Krystian Wilki II Starzyński Dwór  1315 46 36 82
35. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1302 45 36 81
36. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1259 44 34 78
37. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1218 43 32 75
38. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1202 42 32 74
39. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1184 41 30 71
40. Myślisz Roman Darzlubie 1153 40 30 70
41. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1148 39 28 67
42. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1109 38 28 66
43. Derc Jan LZS Łebcz 982 37 22 59
44. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 941 36 20 56
45. Jacek Ludwik LZS Łebcz 893 35 18 53
46. Muża Jan MOKSiR Puck 864 34 18 52
47. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 803 33 16 49
48. Semmerling Bogdan Darzlubie 735 32 12 44
49. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 713 31 12 43
50. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 677 30 10 40
51. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 617 29 8 37
52. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 537 28 4 32
53. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 423 27 2 29
54. Jankowski Stanisław Wilki Starzyński Dwór 265 26 2 28
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Władysławowo 6085 150 90 240
2. Mrzezino 5677 120 80 200
3. Sokół Strzelno 5543 100 80 180
4. Dragon Gdynia 5284 90 70 160
5. Kłos Werblinia 5218 80 70 150
6. Żelistrzewo 4693 75 60 135
7. Kaszubia Starzyno 4358 70 50 120
8. Darzlubie 4254 65 50 115
9. Zatoka Puck 4241 60 50 110
10. MOKSiR Puck 4183 55 50 105
11. LZS Łebcz 4177 50 50 100
12. OSP Jastrzębia Góra 3692 45 40 85
13. Kłos II Werblinia 3070 40 35 75
14. Wilki Starzyński Dwór 2985 35 30 65
15. ZKP Wejherowo 2960 30 30 60
16. Wilki II Starzyński Dwór  1315 25 15 40