TURNIEJ NR 12

TURNIEJ NR 12
PUCK, 14 KWIECIEŃ 2018 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Styn Marek MOKSiR Puck 2414 120 80 200
2. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 2174 115 70 185
3. Formela Alojzy Mrzezino 2164 110 70 180
4. Dorsz Józef Mrzezino 2141 105 68 173
5. Derc Jan LZS Łebcz 1987 100 62 162
6. Semmerling Bogdan Darzlubie 1966 98 62 160
7. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1939 96 60 156
8. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1910 94 60 154
9. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1903 92 60 152
10. Wejer Henryk Zatoka Puck 1841 90 56 146
11. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1838 88 56 144
12. Piontke Marcin Kłos II Werblinia 1798 86 54 140
13. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1797 84 54 138
14. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 1769 82 54 136
15. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1742 80 52 132
16. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1742 80 52 132
17. Głowienka Jan Darzlubie 1652 76 50 126
18. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1582 74 46 120
19. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1576 72 46 118
20. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1570 70 46 116
21. Kohnke Henryk Władysławowo 1561 68 46 114
22. Dominik Władysław Mrzezino 1531 66 44 110
23. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1529 64 44 108
24. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1499 62 42 104
25. Kos Józef LZS Łebcz 1495 60 42 102
26. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1493 58 42 100
27. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1484 56 42 98
28. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1482 54 42 96
29. Baran Adam MOKSiR Puck 1462 52 42 94
30. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1454 50 42 92
31. Szczypior Stefan Mrzezino 1410 49 40 89
32. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1401 48 40 88
33. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1399 47 38 85
34. Radtke Marek Kłos Werblinia 1379 46 38 84
35. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1296 45 34 79
36. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 1261 44 34 78
37. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1249 43 32 75
38. Wittstock Stefan Władysławowo 1208 42 32 74
39. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 1194 41 30 71
40. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1186 40 30 70
41. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 1133 39 28 67
42. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1132 38 28 66
43. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 1132 38 28 66
44. Białk Józef LZS Łebcz 1130 36 28 64
45. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1100 35 26 61
46. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1055 34 26 60
47. Klein Krystian Wilki II Starzyński Dwór  1016 33 24 57
48. Muża Jan MOKSiR Puck 996 32 22 54
49. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 990 31 22 53
50. Myślisz Roman Darzlubie 851 30 18 48
51. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 829 29 16 45
52. Rambiert Florian Sokół Strzelno 828 28 16 44
53. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 686 27 10 37
54. Paszylk Marian Władysławowo 470 26 2 28
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Mrzezino 5836 150 80 230
2. MOKSiR Puck 5458 120 70 190
3. Żelistrzewo 5398 100 70 170
4. Kłos II Werblinia 5137 90 70 160
5. Zatoka Puck 5029 80 70 150
6. LZS Łebcz 4981 75 60 135
7. Darzlubie 4804 70 60 130
8. ZKP Wejherowo 4693 65 60 125
9. Dragon Gdynia 4522 60 60 120
10. Władysławowo 4262 55 50 105
11. Kłos Werblinia 4234 50 50 100
12. OSP Jastrzębia Góra 4169 45 50 95
13. Sokół Strzelno 3887 40 40 80
14. Kaszubia Starzyno 3748 35 40 75
15. Wilki Starzyński Dwór 2265 30 25 55
16. Wilki II Starzyński Dwór  1016 25 15 40