TURNIEJ NR 2

TURNIEJ NR 2
STRZELNO, 12 LISTOPAD 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 2300 120 74 194
2. Styn Marek MOKSiR Puck 2234 115 72 187
3. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 2132 110 68 178
4. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2123 105 68 173
5. Nadolski Daniel Żelistrzewo 2020 100 64 164
6. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1951 98 62 160
7. Miller Maria Kaszubia Starzyno 1915 96 60 156
8. Semmerling Bogdan Darzlubie 1890 94 58 152
9. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1878 92 58 150
10. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1861 90 58 148
11. Głowienka Jan Darzlubie 1858 88 58 146
12. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1854 86 58 144
13. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1846 84 56 140
14. Paszylk Marian Władysławowo 1572 82 46 128
15. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1552 80 46 126
16. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1537 78 44 122
17. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1527 76 44 120
18. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 1524 74 44 118
19. Formela Alojzy Mrzezino 1502 72 44 116
20. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1490 70 42 112
21. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1490 70 42 112
22. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1480 66 42 108
23. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1409 64 40 104
24. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1388 62 38 100
25. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1344 60 36 96
26. Lica Jan indywidualnie 1344 60 36 96
27. Kohnke Henryk Władysławowo 1336 56 36 92
28. Baran Adam MOKSiR Puck 1314 54 36 90
29. Muża Jan MOKSiR Puck 1310 52 36 88
30. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1307 50 36 86
31. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1295 49 34 83
32. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 1285 48 34 82
33. Dorsz Józef Mrzezino 1282 47 34 81
34. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1274 46 34 80
35. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1228 45 32 77
36. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1214 44 32 76
37. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1178 43 30 73
38. Dominik Władysław Mrzezino 1177 42 30 72
39. Wejer Henryk Zatoka Puck 1152 41 30 71
40. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1107 40 28 68
41. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 998 39 22 61
42. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 970 38 22 60
43. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 961 37 22 59
44. Szczypior Stefan Mrzezino 894 36 18 54
45. Radtke Marek Kłos Werblinia 880 35 18 53
46. Myślisz Roman Darzlubie 824 34 16 50
47. Derc Jan LZS Łebcz 684 33 10 43
48. Kos Józef LZS Łebcz 659 32 10 42
49. Radtke Henryk Kłos Werblinia 522 31 4 35
50. Wittstock Stefan Władysławowo 498 30 2 32
51. Matysiak Marian Dragon Gdynia -123 29 0 29
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Darzlubie 5594 150 80 230
2. Żelistrzewo 5245 120 70 190
3. Sokół Strzelno 5149 100 70 170
4. Zatoka Puck 4888 90 60 150
5. MOKSiR Puck 4858 80 60 140
6. OSP Jastrzębia Góra 4675 75 60 135
7. Dragon Gdynia 4405 70 50 120
8. Kłos Werblinia 4286 65 50 115
9. ZKP Wejherowo 4153 60 50 110
10. Mrzezino 3961 55 40 95
11. Władysławowo 3406 50 35 85
12. Kaszubia Starzyno 3129 45 35 80
13. Kłos II Werblinia 3084 40 35 75
14. LZS Łebcz 2650 35 30 65