TURNIEJ NR 3

TURNIEJ NR 3
PUCK, 26 LISTOPAD 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Styn Marek MOKSiR Puck 2412 120 80 200
2. Szczypior Stefan Mrzezino 2356 115 78 193
3. Radtke Marek Kłos Werblinia 2282 110 74 184
4. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2087 105 66 171
5. Baran Adam MOKSiR Puck 2001 100 64 164
6. Kos Józef LZS Łebcz 1985 98 62 160
7. Wittstock Stefan Władysławowo 1913 96 60 156
8. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1901 94 60 154
9. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1861 92 58 150
10. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1860 90 58 148
11. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1827 88 56 144
12. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1817 86 56 142
13. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1816 84 56 140
14. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1787 82 54 136
15. Dorsz Józef Mrzezino 1755 80 54 134
16. Wejer Henryk Zatoka Puck 1713 78 52 130
17. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1698 76 50 126
18. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1629 74 48 122
19. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1626 72 48 120
20. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1583 70 46 116
21. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1565 68 46 114
22. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1549 66 44 110
23. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 1519 64 44 108
24. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1510 62 44 106
25. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1500 60 42 102
26. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1498 58 42 100
27. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1490 56 42 98
28. Kohnke Henryk Władysławowo 1488 54 42 96
29. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1465 52 42 94
30. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1462 50 42 92
31. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1451 49 42 91
32. Białk Józef LZS Łebcz 1447 48 40 88
33. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1392 47 38 85
34. Muża Jan MOKSiR Puck 1366 46 38 84
35. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1366 46 38 84
36. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1363 44 38 82
37. Dominik Władysław Mrzezino 1334 43 36 79
38. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1299 42 34 76
39. Formela Alojzy Mrzezino 1259 41 34 75
40. Myślisz Roman Darzlubie 1221 40 32 72
41. Semmerling Bogdan Darzlubie 1133 39 28 67
42. Głowienka Jan Darzlubie 1124 38 28 66
43. Paszylk Marian Władysławowo 1120 37 28 65
44. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 1039 36 24 60
45. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1022 35 24 59
46. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 889 34 18 52
47. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 742 33 12 45
48. Derc Jan LZS Łebcz 609 32 8 40
49. Miller Maria Kaszubia Starzyno 552 31 6 37
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. MOKSiR Puck 6240 150 90 240
2. Kłos Werblinia 5589 120 80 200
3. Mrzezino 5445 100 70 170
4. ZKP Wejherowo 5368 90 70 160
5. OSP Jastrzębia Góra 5221 80 70 150
6. Żelistrzewo 4896 75 60 135
7. Sokół Strzelno 4834 70 60 130
8. Zatoka Puck 4801 65 60 125
9. Władysławowo 4521 60 60 120
10. Kłos II Werblinia 4476 55 50 105
11. LZS Łebcz 4454 50 50 100
12. Darzlubie 4052 45 50 95
13. Dragon Gdynia 3762 40 40 80
14. Kaszubia Starzyno 2135 35 25 60