TURNIEJ NR 4

 

TURNIEJ NR 4
PUCK, 10 GRUDZIEŃ 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2484 120 82 202
2. Myślisz Roman Darzlubie 2419 115 80 195
3. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 2277 110 74 184
4. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2269 105 74 179
5. Gafka Andrzej Zatoka Puck 2262 100 74 174
6. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1981 98 62 160
7. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1927 96 60 156
8. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1901 94 60 154
9. Wejer Henryk Zatoka Puck 1873 92 58 150
10. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1818 90 56 146
11. Semmerling Bogdan Darzlubie 1798 88 54 142
12. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 1767 86 54 140
13. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1736 84 52 136
14. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1734 82 52 134
15. Paszylk Marian Władysławowo 1726 80 52 132
16. Formela Alojzy Mrzezino 1696 78 50 128
17. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1657 76 50 126
18. Piontke Marcin Kłos II Werblinia 1655 74 50 124
19. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1590 72 46 118
20. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1547 70 44 114
21. Kohnke Henryk Władysławowo 1536 68 44 112
22. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1505 66 44 110
23. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 1490 64 42 106
24. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 1438 62 40 102
25. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1427 60 40 100
26. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1425 58 40 98
27. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1416 56 40 96
28. Dorsz Józef Mrzezino 1411 54 40 94
29. Muża Jan MOKSiR Puck 1357 52 38 90
30. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 1344 50 36 86
31. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1339 49 36 85
32. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1338 48 36 84
33. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1310 47 36 83
34. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1310 47 36 83
35. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1295 45 34 79
36. Głowienka Jan Darzlubie 1285 44 34 78
37. Białk Józef LZS Łebcz 1260 43 34 77
38. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1213 42 32 74
39. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1207 41 32 73
40. Szczypior Stefan Mrzezino 1189 40 30 70
41. Wittstock Stefan Władysławowo 1189 40 30 70
42. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1112 38 28 66
43. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1105 37 28 65
44. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 1102 36 28 64
45. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1098 35 26 61
46. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1094 34 26 60
47. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1074 33 26 59
48. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 996 32 22 54
49. Dominik Władysław Mrzezino 983 31 22 53
50. Matysiak Marian Dragon Gdynia 910 30 20 50
51. Styn Marek MOKSiR Puck 804 29 16 45
52. Radtke Marek Kłos Werblinia 778 28 14 42
53. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 676 27 10 37
54. Derc Jan LZS Łebcz 402 26 2 28
55. Baran Adam MOKSiR Puck 214 25 2 27
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Zatoka Puck 6466 150 90 240
2. ZKP Wejherowo 5660 120 80 200
3. Darzlubie 5502 100 80 180
4. Kłos II Werblinia 5478 90 70 160
5. Kłos Werblinia 5025 80 70 150
6. Władysławowo 4678 75 60 135
7. Żelistrzewo 4569 70 60 130
8. OSP Jastrzębia Góra 4431 65 50 115
9. Mrzezino 4296 60 50 110
10. Sokół Strzelno 4151 55 50 105
11. Dragon Gdynia 3898 50 40 90
12. Wilki Starzyński Dwór 3884 45 40 85
13. MOKSiR Puck 3368 40 35 75
14. LZS Łebcz 3089 35 35 70
15. Kaszubia Starzyno 2885 30 30 60