TURNIEJ NR 5

TURNIEJ NR 5
PUCK, 28 GRUDZIEŃ 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Radtke Piotr Kłos Werblinia 2469 120 82 202
2. Kohnke Henryk Władysławowo 2256 115 74 189
3. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2180 110 70 180
4. Jacek Ludwik LZS Łebcz 2137 105 68 173
5. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 2135 100 68 168
6. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 2071 98 66 164
7. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 2000 96 62 158
8. Radtke Marek Kłos Werblinia 1954 94 62 156
9. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1946 92 60 152
10. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1902 90 60 150
11. Myślisz Roman Darzlubie 1897 88 58 146
12. Białk Józef LZS Łebcz 1841 86 56 142
13. Semmerling Bogdan Darzlubie 1836 84 56 140
14. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1733 82 52 134
15. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 1714 80 52 132
16. Piontke Marcin Kłos II Werblinia 1698 78 50 128
17. Formela Alojzy Mrzezino 1696 76 50 126
18. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1660 74 50 124
19. Dorsz Józef Mrzezino 1656 72 50 122
20. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1652 70 50 120
21. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1637 68 48 116
22. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1625 66 48 114
23. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 1607 64 48 112
24. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1562 62 46 108
25. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1541 60 44 104
26. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1526 58 44 102
27. Paszylk Marian Władysławowo 1517 56 44 100
28. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 1483 54 42 96
29. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1475 52 42 94
30. Muża Jan MOKSiR Puck 1473 50 42 92
31. Baran Adam MOKSiR Puck 1451 49 42 91
32. Głowienka Jan Darzlubie 1435 48 40 88
33. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1422 47 40 87
34. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1372 46 38 84
35. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1338 45 36 81
36. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1308 44 36 80
37. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1260 43 34 77
38. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1235 42 32 74
39. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1206 41 32 73
40. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1204 40 32 72
41. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1184 39 30 69
42. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1164 38 30 68
43. Wejer Henryk Zatoka Puck 1098 37 26 63
44. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1076 36 26 62
45. Styn Marek MOKSiR Puck 1036 35 24 59
46. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 935 34 20 54
47. Dominik Władysław Mrzezino 921 33 20 53
48. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 896 32 18 50
49. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 813 31 16 47
50. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 748 30 12 42
51. Wittstock Stefan Władysławowo 669 29 10 39
52. Derc Jan LZS Łebcz 274 28 2 30
53. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 145 27 2 29
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Kłos Werblinia 6075 150 90 240
2. Władysławowo 5719 120 80 200
3. OSP Jastrzębia Góra 5527 100 80 180
4. Darzlubie 5208 90 70 160
5. MOKSiR Puck 4995 80 60 140
6. ZKP Wejherowo 4971 75 60 135
7. Dragon Gdynia 4608 70 60 130
8. Wilki Starzyński Dwór 4514 65 60 125
9. Żelistrzewo 4413 60 50 110
10. Mrzezino 4273 55 50 105
11. LZS Łebcz 4252 50 50 100
12. Sokół Strzelno 4208 45 50 95
13. Zatoka Puck 3782 40 40 80
14. Kłos II Werblinia 3557 35 40 75
15. Kaszubia Starzyno 2993 30 30 60