TURNIEJ NR 6

TURNIEJ NR 6
CELBOWO, 7 STYCZEŃ 2017 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Rambiert Florian Sokół Strzelno 2458 120 82 202
2. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 2405 115 80 195
3. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2137 110 68 178
4. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 2106 105 68 173
5. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2072 100 66 166
6. Wejer Henryk Zatoka Puck 2024 98 64 162
7. Nadolski Daniel Żelistrzewo 2010 96 64 160
8. Kohnke Henryk Władysławowo 1937 94 60 154
9. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 1887 92 58 150
10. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1845 90 56 146
11. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1828 88 56 144
12. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1815 86 56 142
13. Jankowski Stanisław Wilki Starzyński Dwór 1787 84 54 138
14. Styn Marek MOKSiR Puck 1773 82 54 136
15. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1735 80 52 132
16. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 1731 78 52 130
17. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 1679 76 50 126
18. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1677 74 50 124
19. Formela Alojzy Mrzezino 1672 72 50 122
20. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1600 70 46 116
21. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1579 68 46 114
22. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1572 66 46 112
23. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1562 64 46 110
24. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1522 62 44 106
25. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1514 60 44 104
26. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1506 58 44 102
27. Piontke Marcin Kłos II Werblinia 1485 56 42 98
28. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1475 54 42 96
29. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1472 52 42 94
30. Białk Józef LZS Łebcz 1472 52 42 94
31. Derc Jan LZS Łebcz 1449 49 40 89
32. Dominik Władysław Mrzezino 1446 48 40 88
33. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1434 47 40 87
34. Tkaczyk Jerzy Kaszubia Starzyno 1412 46 40 86
35. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1368 45 38 83
36. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo 1338 44 36 80
37. Myślisz Roman Darzlubie 1250 43 32 75
38. Wittstock Stefan Władysławowo 1217 42 32 74
39. Kos Józef LZS Łebcz 1212 41 32 73
40. Radtke Marek Kłos Werblinia 1202 40 32 72
41. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 1196 39 30 69
42. Szczypior Stefan Mrzezino 1193 38 30 68
43. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1192 37 30 67
44. Muża Jan MOKSiR Puck 1171 36 30 66
45. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1098 35 26 61
46. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra 1068 34 26 60
47. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1034 33 24 57
48. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1012 32 24 56
49. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1007 31 24 55
50. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 941 30 20 50
51. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 867 29 18 47
52. Głowienka Jan Darzlubie 867 29 18 47
53. Rutha Ryszard Kaszubia Starzyno 864 27 18 45
54. Semmerling Bogdan Darzlubie 790 26 14 40
55. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 745 25 12 37
56. Dorsz Józef Mrzezino 739 24 12 36
57. Paszylk Marian Władysławowo 704 23 12 35
58. Baran Adam MOKSiR Puck 648 22 8 30
59. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 595 21 6 27
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Sokół Strzelno 5735 150 80 230
2. Kłos II Werblinia 5402 120 70 190
3. Wilki Starzyński Dwór 5353 100 70 170
4. MOKSiR Puck 5349 90 70 160
5. Żelistrzewo 5263 80 70 150
6. Dragon Gdynia 5115 75 70 145
7. Zatoka Puck 5030 70 70 140
8. ZKP Wejherowo 4416 65 50 115
9. Mrzezino 4311 60 50 110
10. Kaszubia Starzyno 4187 55 50 105
11. Władysławowo 4166 50 50 100
12. LZS Łebcz 4133 45 50 95
13. OSP Jastrzębia Góra 4041 40 50 90
14. Darzlubie 3852 35 40 75
15. Kłos Werblinia 3798 30 40 70