TURNIEJ NR 7

TURNIEJ NR 7
PUCK, 21 STYCZEŃ 2018 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 2360 120 78 198
2. Rambiert Florian Sokół Strzelno 2305 115 76 191
3. Kos Józef LZS Łebcz 2269 110 74 184
4. Kohnke Henryk Władysławowo 2248 105 72 177
5. Jacek Ludwik LZS Łebcz 2246 100 72 172
6. Derc Jan LZS Łebcz 2058 98 66 164
7. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 2058 98 66 164
8. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 2050 94 64 158
9. Formela Alojzy Mrzezino 2043 92 64 156
10. Muża Jan MOKSiR Puck 2021 90 64 154
11. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo 2013 88 64 152
12. Baran Adam MOKSiR Puck 1989 86 62 148
13. Wittstock Stefan Władysławowo 1943 84 60 144
14. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1908 82 60 142
15. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1887 80 58 138
16. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 1871 78 58 136
17. Semmerling Bogdan Darzlubie 1870 76 58 134
18. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1838 74 56 130
19. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1713 72 52 124
20. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1681 70 50 120
21. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1676 68 50 118
22. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1592 66 46 112
23. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 1577 64 46 110
24. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 1569 62 46 108
25. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1553 60 46 106
26. Dominik Władysław Mrzezino 1552 58 46 104
27. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 1506 56 44 100
28. Pawlicki Andrzej Władysławowo 1499 54 42 96
29. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1489 52 42 94
30. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1484 50 42 92
31. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1438 49 40 89
32. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1431 48 40 88
33. Styn Marek MOKSiR Puck 1416 47 40 87
34. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1382 46 38 84
35. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1320 45 36 81
36. Paszylk Marian Władysławowo 1304 44 36 80
37. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1292 43 34 77
38. Szczypior Stefan Mrzezino 1237 42 32 74
39. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1200 41 30 71
40. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1152 40 30 70
41. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1100 39 26 65
42. Matysiak Marian Dragon Gdynia 979 38 22 60
43. Radtke Marek Kłos Werblinia 957 37 22 59
44. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 942 36 20 56
45. Głowienka Jan Darzlubie 939 35 20 55
46. Wejer Henryk Zatoka Puck 908 34 20 54
47. Tkaczyk Jerzy Kaszubia Starzyno 897 33 18 51
48. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 841 32 16 48
49. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 785 31 14 45
50. Jankowski Stanisław Wilki Starzyński Dwór 683 30 10 40
51. Białk Józef LZS Łebcz 578 29 6 35
52. Dorsz Józef Mrzezino 544 28 4 32
53. Myślisz Roman Darzlubie 219 27 2 29
54. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 36 26 2 28
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. LZS Łebcz 6573 150 100 250
2. MOKSiR Puck 5723 120 80 200
3. Władysławowo 5690 100 80 180
4. Żelistrzewo 5178 90 70 160
5. Wilki Starzyński Dwór 5141 80 70 150
6. Sokół Strzelno 5054 75 70 145
7. Mrzezino 4832 70 60 130
8. Kaszubia Starzyno 4695 65 60 125
9. Kłos Werblinia 4682 60 60 120
10. Dragon Gdynia 4442 55 50 105
11. Darzlubie 4401 50 50 100
12. ZKP Wejherowo 4217 45 50 95
13. Kłos II Werblinia 3913 40 40 80
14. Zatoka Puck 3841 35 40 75
15. OSP Jastrzębia Góra 3143 30 35 65