TURNIEJ NR 8

TURNIEJ NR 8
PUCK, 10 LUTY 2018 R.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia 2772 120 94 214
2. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 2354 115 78 193
3. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno 2274 110 74 184
4. Dorsz Józef Mrzezino 2059 105 66 171
5. Formela Alojzy Mrzezino 2051 100 66 166
6. Baran Adam MOKSiR Puck 2035 98 64 162
7. Paszylk Marian Władysławowo 2029 96 64 160
8. Dominik Władysław Mrzezino 1984 94 62 156
9. Szczypior Stefan Mrzezino 1967 92 62 154
10. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 1951 90 62 152
11. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra 1922 88 60 148
12. Rambiert Florian Sokół Strzelno 1915 86 60 146
13. Rohde Zbigniew Zatoka Puck 1842 84 56 140
14. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 1819 82 56 138
15. Jacek Ludwik LZS Łebcz 1749 80 52 132
16. Klein Krystian indywidualnie 1717 78 52 130
17. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 1679 76 50 126
18. Bekisz Zdzisław Darzlubie 1665 74 50 124
19. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo 1640 72 48 120
20. Lezner Przemysław Sokół Strzelno 1626 70 48 118
21. Muża Jan MOKSiR Puck 1585 68 46 114
22. Radtke Henryk Kłos Werblinia 1523 66 44 110
23. Semmerling Bogdan Darzlubie 1507 64 44 108
24. Cejnowa Taduesz Żelistrzewo 1506 62 44 106
25. Białk Józef LZS Łebcz 1494 60 42 102
26. Rohda Zygmunt II Kłos II Werblinia 1464 58 42 100
27. Jankowski Stanisław Wilki Starzyński Dwór 1411 56 40 96
28. Dettlaff Piotr Wilki Starzyński Dwór 1404 54 40 94
29. Gafka Andrzej Zatoka Puck 1387 52 38 90
30. Nadolski Daniel Żelistrzewo 1384 50 38 88
31. Myszewski Henryk Zatoka Puck 1357 49 38 87
32. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia 1339 48 36 84
33. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1320 47 36 83
34. Kohnke Henryk Władysławowo 1305 46 36 82
35. Szreder Władysław ZKP Wejherowo 1291 45 34 79
36. Radtke Piotr Kłos Werblinia 1286 44 34 78
37. Rathenow Gerard Żelistrzewo 1277 43 34 77
38. Wejer Henryk Zatoka Puck 1255 42 34 76
39. Derc Jan LZS Łebcz 1223 41 32 73
40. Miiller Maria Kaszubia Starzyno 1189 40 30 70
41. Matysiak Marian Dragon Gdynia 1189 40 30 70
42. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 1174 38 30 68
43. Kos Józef LZS Łebcz 1161 37 30 67
44. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo 1108 36 28 64
45. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra 1037 35 24 59
46. Bresiński Stanisław Żelistrzewo 1014 34 24 58
47. Myślisz Roman Darzlubie 988 33 22 55
48. Jankowski Janusz Wilki Starzyński Dwór 953 32 22 54
49. Styn Marek MOKSiR Puck 894 31 18 49
50. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra 739 30 12 42
51. Radtke Marek Kłos Werblinia 722 29 12 41
52. Wittstock Stefan Władysławowo 683 28 10 38
53. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 528 27 4 31
54. Pawlicki Andrzej Władysławowo 405 26 2 28
55. Radtke Franciszek Wilki Starzyński Dwór 232 25 2 27
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
Punkty za
miejsce
Punkty za
wynik
Suma
punktów
1. Mrzezino 6094 150 90 240
2. Dragon Gdynia 5984 120 80 200
3. Kłos II Werblinia 5575 100 80 180
4. MOKSiR Puck 5439 90 70 160
5. Sokół Strzelno 4715 80 60 140
6. Zatoka Puck 4586 75 60 135
7. LZS Łebcz 4466 70 50 120
8. Żelistrzewo 4167 65 50 115
9. Darzlubie 4160 60 50 110
10. Kłos Werblinia 4129 55 50 105
11. ZKP Wejherowo 4039 50 50 100
12. Władysławowo 4017 45 50 95
13. Wilki Starzyński Dwór 3768 40 40 80
14. OSP Jastrzębia Góra 3698 35 40 75
15. Kaszubia Starzyno 3463 30 35 65
16. Wilki II Starzyński Dwór 1717 25 20 45